Wręczyca

Wręczyckie złote gody

Uroczystość złotych godów miała podniosły charakter. UG WRĘCZYCA
Wręczyckie złote gody

JUBILEUSZ. 18 par małżeńskich z gminy Wręczyca Wielka świętowało 50-lecie ślubu

Z okazji jubileuszu wszystkie 18 par zaproszono na uroczysty poczęstunek, podczas którego wzniesiono toast i składano życzenia. Z rąk wójta Tomasza Osińskiego jubilaci odebrali Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie, które nadaje Prezydent RP. Każda z par otrzymała też pamiątkowe listy gratulacyjne i kwiaty. Dla jubilatów przygotowano występ artystyczny. (jar)

ZŁOTE GODY W GMINIE WRĘCZYCA ŚWIĘTOWALI:
Wacława i Zdzisław Augustynowiczowie, Wanda i Stanisław Blukaczowie, Zenobia i Stanisław Brodziakowie, Halina i Władysław Bojanowscy, Aniela i Edward Chłądowie, Wiesława i Jan Dziadoszowie, Halina i Marian Drewniakowie, Maria i Antoni Gajewscy, Grażyna i Zbigniew Flakowie, Jadwiga i Czesław Kempowie, Teresa i Józef Kalwikowie, Krystyna i Tadeusz Karwalowie, Wiesława i Henryk Kałmukowie, Irena i Jan Kulejowie, Anna i Jan Krokowie, Wiesława i Feliks Kurzaczowie, Wiesława i Waldemar Mandatowie, Zofia i Henryk Mizerowie, Irena i Józef Owczarkowie, Jadwiga i Stanisław Parkitni, Marianna i Władysław Pilarzowie, Stanisława i Zdzisław Piśniakowie, Mirosława i Henryk Puchałowie, Grażyna i Antoni Rokosowie, Zofia i Józef Smyłowie, Bożenna i Józef Sołtysiakowie, Helena i Eugeniusz Sosnowscy, Helena i Lech Szulcowie, Barbara i Leszek Wilkowie, Maria Pala-Wyborska i Roman Wyborski.

Masz ciekawy temat? Napisz do nas list!
Chcesz, żebyśmy opisali Twoją historię albo zajęli się jakimś problemem? Masz ciekawy temat? Napisz do nas! Listy od czytelników już wielokrotnie nas zainspirowały, a na ich podstawie powstały liczne teksty.

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wręczyca

Masz ciekawy temat? Zadzwoń!

Tel. 514 786 400

Więcej w Wręczyca

Wpuść montera

Jarosław Jędrysiak3 marca 2024

Środki dla szkolnych bibliotek

Jarosław Jędrysiak8 lutego 2024

Strażacy i samorządy ponad granicami

Jarosław Jędrysiak6 lutego 2024

Znęcał się nad żoną

Jarosław Jędrysiak28 listopada 2023

Już podano wakacyjne dyżury przedszkoli

Jarosław Jędrysiak1 maja 2022

W gminie dziura na dziurze

Jarosław Jędrysiak18 kwietnia 2022