Region

Jacek Jaworek nadal poszukiwany

Poszukiwany w związku z potrójnym zabójstwem pod Częstochową mógł zmienić wygląd. Może dziś wyglądać na przykład tak, jak na przygotowanych portretach progresywnych. POLICJA
Jacek Jaworek nadal poszukiwany

POLICJA. Policja opublikowała portrety progresywne, które pokazują, jak dziś może wyglądać poszukiwany w związku z zabójstwem trzech osób w Borowcach pod Częstochową Jacek Jaworek

W lipcu ubiegłego roku cała Polska śledziła informacje w sprawie zabójstwa trzech osób w Borowcach pod Częstochową. W naszym regionie interesowano się tym szczególnie, bo wiązany ze sprawą Jacek Jaworek zbiegł i nie został odnaleziony. Śledztwo trwa i mężczyzna nadal jest osobą poszukiwaną przez organy ścigania.
Obecnie policja przygotowała i opublikowała portrety progresywne podejrzanego o tę zbrodnię Jaworka. Pokazują one, jak mężczyzna może wyglądać obecnie. Portrety przygotował biegły z Laboratorium Kryminalistycznego KWP w Katowicach.
Policja apeluje, by wszystkie osoby, które mają jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu poszukiwanego, skontaktowały się z Wydziałem Kryminalnym KWP w Katowicach (tel. 798031306), z Komendą Miejską Policji w Częstochowie (tel. 47 858 1255) albo z najbliższą jednostką policji pod numerem alarmowym 112. (jar)

Masz ciekawy temat? Napisz do nas list!
Chcesz, żebyśmy opisali Twoją historię albo zajęli się jakimś problemem? Masz ciekawy temat? Napisz do nas! Listy od czytelników już wielokrotnie nas zainspirowały, a na ich podstawie powstały liczne teksty.

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Region

Masz ciekawy temat? Zadzwoń!

Tel. 514 786 400

Więcej w Region

Jest więcej policjantów

Jarosław Jędrysiak5 czerwca 2024

Przestępcy przemycali ludzi do Niemiec

Jarosław Jędrysiak25 kwietnia 2024

Na autostradzie też łapią

Jarosław Jędrysiak29 marca 2024

Poprawa na drogach – dobry początek roku

Jarosław Jędrysiak13 marca 2024

Wojsko pojedzie po drogach publicznych

Jarosław Jędrysiak1 marca 2024

Na ekspresówce nadal roboty

Jarosław Jędrysiak15 lutego 2024