Dankowice

O bezpieczeństwie w Dankowicach

O bezpieczeństwie w Dankowicach

Komendant Komisariatu Policji w Krzepicach oraz policjantki z kłobuckiej komendy spotkali się z mieszkańcami Dankowic. Spotkanie odbyło się w ramach realizacji programu profilaktycznego „#włączmyślenie – bezpieczna sieć!”, którego partnerem jest także Młodzieżowa Rada Sołecka Sołectwa Dankowice

W minionym tygodniu , w świetlicy wiejskiej budynku OSP w Dankowicach, odbyło się spotkanie, w którym uczestniczyli: Komendant Komisariatu Policji w Krzepicach, policjantki zajmujące się profilaktyką społeczną oraz oficer prasowy kłobuckiej komendy, a także sołtys Dankowic, Młodzieżowa Rada Sołecka Sołectwa Dankowice i mieszkańcy tej miejscowości. Spotkanie odbyło się w ramach realizacji programu profilaktycznego „#włączmyślenie – bezpieczna sieć!”.
– Młodzieżowa Rada Sołecka Sołectwa Dankowice jest jednym z partnerów programu, którego celem jest wielopokoleniowa aktywizacja i edukacja społeczności powiatu kłobuckiego w zakresie zapobiegania aspołecznym zachowaniom i zagrożeniom w cyberprzestrzeni. Jednym z punktów programu, wieńczącym zakończenie pierwszej edycji, jest piknik aktywizujący lokalną społeczność, który został zaplanowany na 21 czerwca 2023 roku. Mieszkańcy Dankowic aktywnie włączyli się w organizację imprezy, a spotkanie było okazją do omówienia i rozdzielenia zadań z nią związanych. „Kreujemy bezpieczną cyberprzestrzeń – razem na tak!”, to hasło przewodnie pikniku, jak i mieszkańców Dankowic zmotywowanych do działania na rzecz bezpieczeństwa w sieci – podaje rzeczniczka kłobuckiej policji, asp. Joanna Wiącek-Głowacz. (jar)

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dankowice

Masz ciekawy temat? Zadzwoń!

Tel. 514 786 400

Więcej w Dankowice

Terapia zajęciowa już od dekady

Jarosław Jędrysiak29 lutego 2024

Woda zalewa drogę i posesje mieszkańców

Jarosław Jędrysiak5 lutego 2024

Ekologiczne warsztaty dla pokoleń

Jarosław Jędrysiak27 listopada 2023

Włączali myślenie – w trosce o cyberbezpieczeństwo

Jarosław Jędrysiak28 czerwca 2023

Dankowice w filmowym dokumencie

Jarosław Jędrysiak21 listopada 2022

Piknik Integracyjny w Dankowicach

Marcin Syguda13 lipca 2022