Biała

Dzielnicowy promował zawód policjanta

Dzielnicowy promował zawód policjanta

Dzielnicowy z Komendy Powiatowej Policji w Kłobucku promował zawód policjanta wśród uczniów ze Szkoły Podstawowej w Białej

Podczas spotkania mundurowy opowiedział czym się zajmują policyjni pirotechnicy i zaprezentował sprzęt, który wykorzystują do służby podczas określonych działań. Wizyta wpisała się w prowadzoną kampanię „Policję tworzą ludzie… Twórzmy ją razem”.
Kłobuccy policjanci stale zachęcają do wstąpienia w szeregi naszej formacji. W tym celu stróże prawa odwiedzają różne miejsca na terenie powiatu kłobuckiego, w tym placówki oświatowe, gdzie rozmawiają z zainteresowanymi służbą w Policji o zaletach pracy w największej formacji mundurowej w kraju. Przekazują informacje nie tylko o zasadach rekrutacji do służby w Policji i wymagań, jakie musi spełnić przyszły policjant, ale przede wszystkim o tym, jakie możliwości rozwoju, awansu i doświadczenia zawodowego oferuje nasza formacja. Takie spotkania cieszą się dużym zainteresowaniem ze strony młodzieży, która już niebawem stanie przed wyborem swojej przyszłej ścieżki zawodowej. Ponadto zachęcają uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych do wybrania kierunku kształcenia ściśle związanego z Policją, tak, aby w przyszłości móc służyć społeczeństwu. A wszystko to w myśl kampanii „Policję tworzą ludzie… twórzmy ją razem”

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Biała

Masz ciekawy temat? Zadzwoń!

Tel. 509 876 258

Więcej w Biała

Rusza przebudowa Parkowej w Białej

Jarosław Jędrysiak20 marca 2024

Wiadomo, ile warta może być przebudowa Parkowej

Jarosław Jędrysiak14 lutego 2024

Dożynki w Białej

Marcin Syguda24 sierpnia 2023

Kiedy zajmą się Parkową w Białej?

Jarosław Jędrysiak17 kwietnia 2023

Piknik parafialny w Białej

Marcin Syguda25 sierpnia 2022

Dachował na autostradzie

Jarosław Jędrysiak10 czerwca 2022