Region

Zamieszkaj nowocześnie w centrum Częstochowy

Zamieszkaj nowocześnie w centrum Częstochowy

Stacja Kopernik to nowoczesne mieszkania w prestiżowym centrum Częstochowy. Budowa niedawno się rozpoczęła, a mimo to część lokali już znalazła nabywców. To nie jest przypadek, bo tę inwestycję wyróżnia nie tylko doskonała lokalizacja, ale również wyjątkowa architektura. Warto poznać atuty Stacji Kopernik

Stacja Kopernik to rzadko spotykane połączenie wielu zalet, które sprawiają, że miejsce zamieszkania staje się wyjątkowo atrakcyjne. Przede wszystkim łączy w sobie wszelkie atuty mieszkania w ścisłym centrum miasta z nowoczesnymi rozwiązaniami architektonicznymi, które zapewniają komfort zgodny z dzisiejszymi standardami. Nie ma wątpliwości, że to będzie najbardziej pożądany adres w Częstochowie. Zresztą zainteresowanie nim już jest duże. Dziś budowa jeszcze trwa, na jej terenie stoi dźwig, który jest widoczny z wielu punktów miasta. Natomiast już teraz, mimo tak wczesnego etapu realizacji tej wyjątkowej inwestycji, już ponad połowa lokali znalazła nabywców. Przedstawiamy więc szerzej zalety Stacji Kopernik, by możliwość zamieszkania w nowoczesnym i pięknym budynku w prestiżowym miejscu Częstochowy nie umknęła nikomu, kto na taką wyjątkową okazję czekał i chce z niej skorzystać.
Doskonała lokalizacja
Dziś powstaje wiele budynków mieszkalnych, ale rzadko w tak dobrych lokalizacjach jak Stacja Kopernik. Nazwa trafnie podpowiada rejon miasta, gdzie powstają te wyjątkowe lokale. To ulica Kopernika 1 w Częstochowie. Jest to miejsce zapewniające doskonały dostęp do wszelkich zalet ścisłego centrum miasta, a jednocześnie położone blisko miejskiej zieleni i zaprojektowane w taki sposób, aby gwarantować komfort mieszkania na wymaganym dziś poziomie.
Ogromnym atutem topowej lokalizacji Stacji Kopernik jest to, że w odległości krótkiego spaceru znajdzie się tu wszystko, co potrzebne do życia. Blisko jest wiele lokali usługowych, sklepów, szkół, przedszkoli i przychodni. Są pod ręką miejsca służące rozrywce i relaksowi oraz miejskie parki. Centrum miasta to też bliskość wielu atrakcyjnych miejsc pracy oraz łatwy dojazd do każdego punktu Częstochowy. W Stacji Kopernik można będzie żyć spokojnie, komfortowo i wygodnie, bo wszystko, co potrzebne do życia – do pracy, nauki i do wypoczynku – jest tutaj w bliskim sąsiedztwie. Takich atutów nigdy nie będą mieć mieszkania na osiedlach poza centrum miasta.
Lokalizacja Stacji Kopernik jest wyjątkowo prestiżowa. To jedna z bliskich ulic równoległych do Alei Najświętszej Maryi Panny, w niedużej odległości zarówno od Jasnej Góry, jak i od Starego Rynku. W pobliżu – ale nie nazbyt blisko – znajduje się główny dworzec kolejowy, a także dworzec i autobusowy punkt przesiadkowy. Równie blisko stąd do centrum handlowego. W sąsiedztwie jest też główny gmach uniwersytetu i jedno z prestiżowych liceów. To wyborna lokalizacja w dynamicznym centrum miasta.
Wygodne mieszkanie
Nowoczesna architektura pozwala korzystać z zalet mieszkania w ścisłym centrum miasta bez odczuwania żadnych uciążliwości, które mogą się z tym kojarzyć. Nowe budownictwo zapewnia komfort, którego dziś każdy oczekuje i którego nie dawały dawne kamienice. Ta inwestycja to rozwiązania i udogodnienia na miarę XXI wieku.
Stacja Kopernik to perfekcyjnie zaprojektowany i nowoczesny 4-piętrowy budynek z cichą i wygodną windą. Łączy w sobie wysoką użyteczność z dbałością o estetykę i ekologię. Już w holu każdego witać będą subtelne i relaksujące dźwięki tła muzycznego. Każde z 64 mieszkań zapewni doskonałe warunki do życia. Inwestycja daje przy tym możliwość wyboru rozwiązania dopasowanego do indywidualnych potrzeb, gdyż oferuje metraże mieszkań w przedziale od 25 do 67 metrów kwadratowych.
Stację Kopernik wyróżnia ponadstandardowa wysokość mieszkań i ogromne trójszybowe okna od sufitu do podłogi. Jest to poszukiwane i pożądane rozwiązanie, które zapewnia fantastyczny dostęp do najzdrowszego naturalnego światła w pokojach. Daje też świetne doznania estetyczne i odczucie optycznego powiększenia pomieszczeń. W takich mieszkaniach po prostu chce się mieszkać i przebywać jak najwięcej.
Wygodne mieszkanie to dziś nie tylko mieszkanie ustawne i wyposażone w całą niezbędną infrastrukturę. W Stacji Kopernik poza tymi oczywistymi sprawami zapewnione są też komfortowe warunki funkcjonowania na co dzień. Budynek posiada 73 miejsca postojowe oraz garaż podziemny. Nie ma tu więc mowy o żadnych obawach o brak miejsca na bezpieczne pozostawienie swojego samochodu. Z kolei podziemny garaż pokazuje swe przewagi w czasie każdego pogorszenia pogody, zapewniając możliwość wsiadania i wysiadania z samochodu bez narażania się na warunki atmosferyczne.
W Stacji Kopernik przewidziane jest również miejsca na 7 lokali użytkowych. To znaczy, że kilka podstawowych usług każdy mieszkaniec znajdzie na miejscu, we własnym bloku. Niezależnie od tego, że w tej doskonałej lokalizacji wszystko jest w zasięgu ręki – jak to w centrum miasta. Mieszkanie w tym budynku jest więc doskonałym rozwiązaniem dla ludzi, którzy chcą żyć wygodnie i nowocześnie, a przy tym być w centrum miasta i w pobliżu ważnych wydarzeń. Warto zauważyć, że lokale Stacji Kopernik to też znakomity produkt pod inwestycję czy lokatę kapitału.
Nowoczesna, prestiżowa kamienica
Stacja Kopernik to wyjątkowa architektura i efektowna elewacja. To po prostu piękny budynek, przywodzący na myśl nowoczesną kamienicę, przy tym oferującą estetykę i rozwiązania na miarę XXI wieku. Na pewno uwagę zwracać będą wspomniane już wysokie okna. Ale atutem będą tu także balkony i tarasy od strony południowej i zachodniej. Szczególny charakter i wyjątkowość tej inwestycji podkreśli również wewnętrzne podwórko. To też nawiązanie do stylu kamienicy, który Stacja Kopernik interpretuje w sposób bardzo nowoczesny, z rozwiązaniami i udogodnieniami oczywistymi w naszych czasach.
Warto skorzystać z wyjątkowej okazji i wybrać dla siebie jedno z pozostałych jeszcze do sprzedaży 29 mieszkań w Stacji Kopernik. Atuty zamieszkania w tym miejscu są bezdyskusyjne. A szansa na osiedlenie się w ścisłym centrum miasta – w budynku nowoczesnym i jednocześnie bardzo gustownym – może się nie powtórzyć.
Propozycja sprawdzonej firmy
Stację Kopernik buduje Trust Investment. To godna zaufania i doświadczona firma, której mottem jest podnoszenie standardu życia ludzi. Zamierzenie to realizuje w całej Polsce, nie tylko w największych aglomeracjach. Jako przykład można podać, że obecnie buduje atrakcyjne mieszkania w ścisłym centrum Częstochowy, ale także w Kielcach, w którce też w Gliwicach i Radomiu. Trust Investment gwarantuje jakość, stabilizację oraz bezpieczeństwo na każdym etapie współpracy. Jak podkreślają w firmie: „Myślą przewodnią w Trust Investment jest człowiek, dlatego założenia biznesowe traktujemy jak misję. Uważamy, że realizacja wyznaczonego celu wymaga profesjonalnego oraz przejrzystego planu, który krok po kroku prowadzi do sukcesu”.

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Region

Masz jakieś pytanie lub problem dotyczący naszego Tygodnika? Skontaktuj się z naszym biurem! Tel. 514 786 400

Więcej w Region

Województwo ma własną „apkę”

Jarosław Jędrysiak11 lipca 2024

Szybki paszport tymczasowy także na lotnisku w Pyrzowicach

Jarosław Jędrysiak8 lipca 2024

ZUS już korzysta ze sztucznej inteligencji

Jarosław Jędrysiak4 lipca 2024

Nowe trendy w budownictwie dotarły do Częstochowy!

Redakcja19 czerwca 2024

Co z wyboistym odcinkiem autostrady?

Jarosław Jędrysiak13 czerwca 2024

Jest więcej policjantów

Jarosław Jędrysiak5 czerwca 2024