Panki

Zaprojektuj mural

Zaprojektuj mural

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Pankach ogłosił konkurs na mural ścienny, który znajdzie się na obiekcie położonym na terenie gminy Panki

Konkurs ten jest skierowany do młodzieży w wieku od 14 lat oraz do osób dorosłych zamieszkałych w Polsce. Czyli nie trzeba być mieszkańcem gminy Panki, by włączyć się – i zaproponować własny projekt. Celem konkursu jest bowiem wyłonienie zwycięzcy, który przygotuje najlepszy projekt muralu.
Są pewne z góry narzucone założenia. Istotne jest więc, aby tematyka muralu była inspirowana przyrodą, w którą wkomponowana jest historia górnictwa i hutnictwa rudy żelaza na terenie gminy Panki. Czyli ma to być mural o treści podkreślającej wartości lokalnego dziedzictwa historycznego i lokalnej przyrody. Przede wszystkim mural musi po prostu być spójny z otoczeniem, w jakim powstanie.
Prace zawierające projekt muralu wraz z dokładnie i czytelnie wypełnioną kartą zgłoszeniową (ta jest do pobrania ze strony panki.pl) w zaklejonej i opisanej kopercie można składać osobiście za pośrednictwem Urzędu Gminy w Pankach lub przesyłać drogą pocztową na adres: Urząd Gminy Panki, ul. Tysiąclecia 5, 42-140 Panki. Z dopiskiem: „Konkurs na projekt muralu na obiekcie położonym na terenie Gminy Panki”. Nieprzekraczalny termin – do 16 października 2023 roku do godziny 9.00. (jar)

Zobacz komentarze (1)

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Panki

Masz ciekawy temat? Zadzwoń!

Tel. 514 786 400

Więcej w Panki

Wjechał w ruszającą ciężarówkę

Jarosław Jędrysiak5 lipca 2024

Droga jest gotowa

Jarosław Jędrysiak12 czerwca 2024

Trzeba oszczędzać wodę

Jarosław Jędrysiak1 czerwca 2024

Powitanie Nowego Wozu Strażackiego w OSP Panki!

Jarosław Jędrysiak27 maja 2024

Dzielnicowy sprzątał razem z uczniami

Jarosław Jędrysiak13 maja 2024

Rozbiórka poprawi widoczność

Jarosław Jędrysiak14 marca 2024