Panki

Dzielnicowy się spisał

Pochwały dla policjanta przesłano listownie.
Dzielnicowy się spisał

Najpierw właściwa reakcja policjanta – tak, jak to powinno wyglądać. A potem to, co zdarza się nieczęsto: pisemne podziękowania dla policjanta ze strony kogoś, kto jego pomoc docenił

Człowiek był w potrzebie i chyba trochę już bez nadziei. Pan Wiesław z gminy Panki nie miał środków do życia, a wymagał pomocy lekarskiej. Pani Dorota, która najpierw sama próbowała pomóc, zwróciła się też o wsparcie dla potrzebującego do dzielnicowego, który ma w pieczy teren Panek. Dzielnicowy Paweł Przybylski zajął się sprawą. Jak pisze pani Dorota w treści podziękowań, które przesłała na adres komendanta powiatowego policji, dzielnicowy powiadomił służby, które mogły udzielić pomocy potrzebującemu, a ponadto postarał się, by pan Wiesław został szybciej przyjęty przez chirurga. Mieszkaniec gminy Panki otrzymał też żywność. Był na krawędzi, więc ta pomoc była naprawdę bardzo potrzebna. I dobrze, że można było liczyć na odpowiedzialnego dzielnicowego z komisariatu z Krzepic.
Powiatowa policja przedstawia sytuację i list z podziękowaniami na swojej stronie. To zresztą niepierwszy przykład, gdy za właściwą postawę naszych policjantów kierowane są przez mieszkańców pisemne podziękowania. (jar)

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Panki

Masz ciekawy temat? Zadzwoń!

Tel. 514 786 400

Więcej w Panki

Wjechał w ruszającą ciężarówkę

Jarosław Jędrysiak5 lipca 2024

Droga jest gotowa

Jarosław Jędrysiak12 czerwca 2024

Trzeba oszczędzać wodę

Jarosław Jędrysiak1 czerwca 2024

Powitanie Nowego Wozu Strażackiego w OSP Panki!

Jarosław Jędrysiak27 maja 2024

Dzielnicowy sprzątał razem z uczniami

Jarosław Jędrysiak13 maja 2024

Rozbiórka poprawi widoczność

Jarosław Jędrysiak14 marca 2024