Opatów, Wilkowiecko

Prace przy żłobku ruszają

Prace przy żłobku ruszają

Zgodnie z zapowiedziami w gminie Opatów rozpoczynają się prace, w wyniku których powstanie odpowiednie lokum dla gminnego żłobka

Gminny żłobek będzie miał formę klubu dziecięcego. Właśnie podpisano umowę na inwestycję pod nazwą: „Zmiana sposobu użytkowania części budynku szkoły na potrzeby utworzenia klubu dziecięcego Bajkowy Świat Malucha”. Przedmiotem inwestycji będzie zmiana sposobu użytkowania części budynku szkoły podstawowej w Wilkowiecku w taki sposób, aby odpowiednie warunki uzyskał tam właśnie klub dziecięcy Bajkowy Świat Malucha. Potrzebne będą do tego demontaże i wyburzenia oraz wykonanie nowych ścianek w obiekcie. Nastąpi montaż nowej stolarki okiennej i drzwiowej oraz przeprowadzone będą roboty wykończeniowe. Obiekt będzie miał potrzebne instalacje sanitarne i elektryczne. Będzie dostosowany do potrzeb swych przyszłych podopiecznych.
Projekt dofinansowany jest z Rządowego Programu Rozwoju Instytucji Opieki nad Dziećmi do lat trzech „Maluch+” na lata 2022- 2029. Wykonawcą robót jest firma z Częstochowy. Kwota realizacji zadania to 553 500 złotych brutto.

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Opatów, Wilkowiecko

Masz ciekawy temat? Zadzwoń!

Tel. 514 786 400

Więcej w Opatów, Wilkowiecko

Gmina planuje redukcję szkoły i nowy żłobek

Jarosław Jędrysiak22 lutego 2022

To już 50 lat!

Jarosław Jędrysiak19 grudnia 2019