Powiat

Policyjny turniej

Policyjny turniej

W kłobuckiej komendzie odbyły się eliminacje I stopnia do XXVIII Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Prewencji – Turniej Par Patrolowych „Patrol Roku”. Mundurowi z komendy w Kłobucku oraz podległych komisariatów, pełniący na co dzień służbę w patrolu, sprawdzili swoją wiedzę podczas pisemnego testu. Najlepszy patrol będzie reprezentował kłobucką Jednostkę na zawodach II stopnia w województwie śląskim

Eliminacje powiatowe, miały na celu wytypowanie najlepszego patrolu, który będzie reprezentował kłobucką komendę podczas turnieju wojewódzkiego, a następnie ogólnopolskiego. W eliminacjach brali udział policjanci, którzy na co dzień pełnią służbę patrolową.
I etap turnieju obejmował zakres wiedzy. Policjanci musieli podejść do pisemnego testu wiedzy. Wyłoniona para patrolowa z kłobuckiej komendy, podczas kolejnego – wojewódzkiego etapu ponownie będzie musiała sprawdzić swoją wiedzę zawodową oraz umiejętności praktyczne.
Nad poprawnością przebiegu I etapu na poziomie powiatowym, czuwał Przewodniczący zespołu do przeprowadzenia i organizacji turnieju – Naczelnik Wydziału Prewencji KPP w Kłobucku.
Pełniący obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Kłobucku podinspektor Dariusz Gajzler życzył wszystkim policjantom biorącym udział w eliminacjach powodzenia i osiągnięcia jak najlepszego wyniku.

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powiat

Masz ciekawy temat? Zadzwoń!

Tel. 514 786 400

Więcej w Powiat

Nagroda dla Zofii Trzepióry-Nogi

Jarosław Jędrysiak19 czerwca 2024

Wykryto 61 wykroczeń

Jarosław Jędrysiak13 czerwca 2024

Sprawdź to, gdy rozpoczynasz nową pracę

Jarosław Jędrysiak13 czerwca 2024

„Zmieścimy się wszyscy”

Jarosław Jędrysiak3 czerwca 2024

Automatycznie wyrejestrują stare auta

Jarosław Jędrysiak29 maja 2024

Stypendium za przyszłą pracę

Jarosław Jędrysiak21 maja 2024