Kłobuck

Zrobił sobie wysypisko na drodze

Zrobił sobie wysypisko na drodze

Ktoś pozbył się plastikowych części samochodowych nie tam, gdzie należało, ale wprost na polnej drodze. Może jednak uda się ustalić, kto to – a następnie odpowiednio ukarać?

Sprawę zgłosił nam nasz czytelnik, który się na takie dzikie wysypisko natknął. Zdenerwował się nie na żarty. Zresztą nie ma się co dziwić.
– Proszę o interwencję w sprawie chamstwa jakie panuje w naszym życiu. Jakiś d… [słowo odnoszące się do stanu umysłowego sprawcy ze zrozumiałych powodów wykropkowujemy – red.] wywalił stertę plastikowych części samochodowych przy polnej drodze – bulwersuje się nasz czytelnik. Na szczęście są pewne przesłanki, które mogą pomóc w ustaleniu sprawcy takiego karygodnego czynu.
– Chodzę tamtędy z psem, więc mogę dokładnie określić dzień, w którym to zdarzenie miało miejsce. Na tej podstawie myślę, że doszło do porzucenia śmieci między sobotą na niedzielą (15-16 czerwca). Tej góry plastiku nikt nie przyniósł w reklamówce. Może więc gdzieś został zarejestrowany samochód z takim ładunkiem? – pyta nasz czytelnik.
Podpinamy się pod takie pytanie. Przypomnijcie sobie, czy nie widzieliście kogoś, kto transportował takie resztki auta, jakie widać na zdjęciu. A może macie takie zdarzenie na wideorejestratorze lub na monitoringu? Albo też ktoś kojarzy, u kogo widział składowisko części lub pojazd, który mógłby się stać źródłem odpadów na tym dzikim wysypisku?
Druga ważna informacja to lokalizacja. Śmieci zostały porzucone na polnej drodze nieco na południe od Smug w Kłobucku. Chodzi o rejon ulicy Księżycowej. Może ktoś widział podejrzany transport samochodowych części w tym rejonie? – Przesyłam zdjęcie oraz współrzędne tego miejsca. Należy piętnować takie zachowanie, a sprawca powinien dotkliwe odczuć skutki własnej głupoty. Tyle mówi się o nielegalnych składowiskach, a takie właśnie powstało pod naszym nosem – podsumowuje nasz czytelnik.
Zgadzamy się. Zdjęcie załączamy. Współrzędne – jeśli ktoś chce sam odszukać to miejsce – to 50° 54.132′ N i 18° 58.464′ E.
Odpowiednie służby też mogą się czuć o sprawie poinformowane.

Zobacz komentarze (1)

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kłobuck

Masz ciekawy temat? Zadzwoń!

Tel. 514 786 400

Więcej w Kłobuck

Łatwiej dojechać nad zalew Zakrzew

Jarosław Jędrysiak16 lipca 2024

Emilia Osadnik ze złotem mistrzostw Polski

Jarosław Jędrysiak15 lipca 2024

Wytańczyli pierwsze miejsce

Jarosław Jędrysiak11 lipca 2024

Budują dla mieszkańców

Jarosław Jędrysiak8 lipca 2024

Kwiaty dla oświaty, świadectwa dla uczniów

Jarosław Jędrysiak3 lipca 2024

Wizyta delegacji z Mościsk w Kłobucku

Jarosław Jędrysiak3 lipca 2024