Nagrody za stare zdjęcia – Gazeta Kłobucka
Praca

Nagrody za stare zdjęcia

Aplikuj.pl
Nagrody za stare zdjęcia

KONKURS. Seniorzy, którzy wyślą zdjęcia z pracy sprzed lat, mają szansę na nagrody. Jest jeszcze trochę czasu, by spróbować po nie sięgnąć

Organizatorem konkursu jest Aplikuj.pl, a celem projektu, którego konkurs jest elementem, jest ukazanie zmian w rzeczywistości zawodowej Polaków na przestrzeni lat. A także przypomnienie różnych zawodów, które dziś już nie istnieją lub są bardzo rzadko spotykane. Dla samych seniorów, uczestników konkursu „Praca dawniej”, to z kolei trochę rozrywki, trochę okazji do wspomnień, a przy okazji szansa na zdobycie nagrody. Konkurs jest adresowany do mieszkańców województw śląskiego i małopolskiego, którzy ukończyli 60 lat. Informacje na jego temat można uzupełnić, zaglądając na stronę www.aplikuj.pl/konkurs-senior – tam też jest dostępny szczegółowy regulamin, z którym warto się zapoznać.
Organizatorzy liczą, że seniorzy będą przesyłać fotografie z pracy sprzed lat, a dzięki temu następnie uda się je zamieścić na stronie w publikacji pokonkursowej. Sam projekt jest realizowany w internecie, tak samo więc zgłoszenie następuje przez internet, a zdjęcia – maksymalnie trzy – załącza się jako skany. I tu wszystko, co do udziału niezbędne, znajdzie się na przywołanej wyżej stronie konkursu pod wskazanym adresem.
Zgłaszać swój udział w konkursie – i przesyłać zdjęcia – można już od kilkunastu dni. I jest na to czas do 11 września. Potem, 23 września, nastąpi rozstrzygnięcie. Trójka laureatów wskazanych przez jury otrzyma telefony komórkowe – aparaty o konstrukcjach tradycyjnie lubianych przez seniorów. Ponadto można wygrać nagrody w postaci książek, gadżetów i kursów internetowych. (jar)

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Praca

Masz ciekawy temat? Zadzwoń!

Tel. 34 317-33-23

Więcej w Praca

praca1

Zatrudnimy Pracownika Działu Sprzedaży!

Ewa Chojnacka29 lipca 2020
seniorpartner24

Pewna praca w Niemczech czeka

Ewa Chojnacka17 lipca 2020
konkurs1

Nagrody za stare zdjęcia

Jarosław Jędrysiak29 czerwca 2020
dokumenty

Będzie spis rolny, można dorobić

Jarosław Jędrysiak25 czerwca 2020
33

Polska to nie jedyny kierunek pracowników z Ukrainy

Jarosław Jędrysiak14 maja 2020
senior

Emeryt może dorobić więcej

Jarosław Jędrysiak12 marca 2020