Powiat, II, III i IV liga

KS Panki przegrywa z byłym II-ligowcem

W ubiegłotygodniowej, IX kolejce KS Panki 0:1 (0:1) przegrał na wyjeździe z rezerwami ekstraklasowego Piasta Gliwice. O piłkę walczą Bartosz Piechel (z lewej/Panki) oraz zdobywca jedynej bramki Dominik Budzik (Piast II).
STANISŁAW WRZESIŃSKI
KS Panki przegrywa z byłym II-ligowcem

PIŁKA NOŻNA. Szósta z rzędu porażka Klubu Sportowego z Panek, tym razem 0:3 (0:1) z posiadającym II-ligową przeszłość (m.in. 10. miejsce w sezonie 2014/2015) Nadwiślanem Góra, spowodowała spadek podopiecznych Oskara Operacza na siedemnaste, przedostatnie miejsce w IV-ligowej tabeli grupy pierwszej

Stanisław Wrzesiński

Przed tygodniem beniaminek z Panek nieznacznie, bo 0:1 (0:1), uległ na wyjeździe ekstraklasowym rezerwom Piasta Gliwice. W obydwu spotkaniach, tj. w Gliwicach oraz podczas niedzielnego w Pankach z Nadwiślanem, znakomitych sytuacji na wyrównanie (sam na sam z bramkarzem) nie wykorzystał Tomasz Pasieka.
Przed tygodniem zwycięską bramkę dla podopiecznych Witolda Czekańskiego (który obserwował pankowską drużynę w przegranym 2:3 meczu z MKS-em Myszków) zdobył w 17. minucie 19-letni Dominik Budzik, znajdujący się w szerokiej kadrze ubiegłorocznego wicemistrza Polski Piasta Gliwice. W niedzielnym pojedynku z Nadwiślanem Góra (który w ubiegłorocznym sezonie zajął 16. miejsce w rozgrywkach II-ligowych, ale nie spełnił II- i III-ligowych wymogów licencyjnych) prowadzenie dla gości uzyskał w doliczonym czasie gry pierwszej połowy Daniel Fabisiak (w poprzednim sezonie III-ligowy LKS Czaniec). Pięć minut po przerwie sytuacji sam na sam z Matyjaszczykiem nie wykorzystał Tomasz Pasieka. Jego uderzenie z pola karnego na rzut rożny obronił bramkarz Nadwiślana. W 67. minucie, po zespołowej akcji oraz dograniu głową Przemysława Kwaśniewskiego, na 2:0 podwyższył z 5 metrów Tomasz Czogała (w sezonie 2015/2016 III-ligowy Piast II Gliwice). Trzeciego samobójczego gola zdobył w 85. minucie, próbując wybić zmierzającą do bramki piłkę, Bartosz Pławczyk.

Więcej w nahnowszym numerze GK (40) lub na e-wydaniu.

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powiat, II, III i IV liga

Masz jakieś pytanie lub problem dotyczący naszego Tygodnika? Skontaktuj się z naszym biurem! Tel. 514 786 400

Więcej w Powiat, II, III i IV liga

IV-ligowy debiut Krzysztofa Pasieki

Stanisław Wrzesiński23 maja 2017

Piłkarski majowy maraton KS-u Panki

Stanisław Wrzesiński15 maja 2017

Porażka po bezbarwnych derbach

Redakcja1 maja 2017

Jakub Arak katem KS-u Panki

Redakcja6 kwietnia 2017

Panki wygrały z wiceliderem!

Redakcja30 marca 2017

Wyjazdowa wiosenna inauguracja IV-ligowego beniaminka z Panek

Redakcja13 marca 2017