Kłobuck, Warszawa

Kłobucka skarbówka z prestiżowym wyróżnieniem

Naczelnik Staśkiewicz z certyfikatem Urzędu Skarbowego Przyjaznego Przedsiębiorcy.
ARCH.
Kłobucka skarbówka z prestiżowym wyróżnieniem

WYDARZENIE. Po raz 15. rozstrzygnięto konkurs „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy”, organizowany przez Business centre club przy współudziale Ministerstwa Finansów. wyróżniono 70 urzędów z całego kraju, w tym kłobucki

Wyróżnienia przyznano na podstawie ankiet wypełnionych przez przedsiębiorców. Ich zdaniem w tym roku zasłużyło na nie siedem urzędów z naszego województwa. W tym ścisłym gronie znalazł się kłobucki. Trzeba jednak podkreślić, że oprócz skarbówki z Żor i kłobuckiej właśnie wszystkie to urzędy funkcjonujące w dużych miastach (Katowice, Częstochowa i Bielsko-Biała).

– To duże placówki, które zatrudniają między 150 a 200 osób. U nas kadra liczy sobie natomiast 72 pracowników – mówi Mariusz Staśkiewicz, naczelnik US w Kłobucku.

Naczelnik podkreśla, że dyplom Business Centre Club jest wynikiem odpowiedniego podejścia pracowników kłobuckiej skarbówki do klientów.

– To przede wszystkim zasługa tzw. pierwszej linii obsługowej. Staramy się podchodzić do ludzi w sposób maksymalnie przyjazdy i pomagać w rozwiązywaniu problemów – zaznacza.
Konkurs „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy” organizowany jest co roku. Urząd z Kłobucka już raz, zdaniem przedsiębiorców, zasłużył na miano przyjaznego – w 2010 roku. (PW)

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kłobuck, Warszawa

Masz jakieś pytanie lub problem dotyczący naszego Tygodnika? Skontaktuj się z naszym biurem! Tel. 34 317-33-23

Więcej w Kłobuck, Warszawa

Jarosław Bryś w PZPN-ie

Tomasz Nowakowski28 sierpnia 2021

Iga Kozacka zaśpiewała w finale „Szansy na sukces”

Jarosław Jędrysiak25 grudnia 2020

Mateusz Stargała wystąpi w mistrzostwach świata

Redakcja24 lipca 2016