Region

Zuchwała kradzież bankomatu

Złodziei, który za pomocą skradzionego samochodu wyrwali z podłoża jeden z bankomatów w Blachowni a następnie wydobyli z niego gotówkę, poszukuje policja. Śledczy apelują o pomoc w ustaleniu sprawców.
Zuchwała kradzież bankomatu

POLICJA. Złodziei, który za pomocą skradzionego samochodu wyrwali z podłoża jeden z bankomatów w Blachowni a następnie wydobyli z niego gotówkę, poszukuje policja. Śledczy apelują o pomoc w ustaleniu sprawców

Dzisiaj tuż po godz. 3. policjanci otrzymali zgłoszenie kradzieży bankomatu w Blachowni.

– Jak wynika ze wstępnych ustaleń, sprawcy staranowali najpierw drzwi wejściowe do sklepu, a następnie przy pomocy lin zamocowanych do transportera wyrwali z podłoża bankomat, spakowali go do auta i odjechali – informuje młodszy aspirant Marta Ladowska, oficer prasowy komendy policji w Częstochowie. – Volkswagen z opróżnionym już bankomatem został znaleziony w lesie w miejscowości Aleksandria.

Z policyjnych ustaleń wynika, że samochód, którym posłużyli się złodzieje był kradziony. Na miejscu policyjni technicy zabezpieczyli ślady. Śledczy dążą do zatrzymania sprawców, ustalają szczegóły tego zdarzenia, poszukują świadków.

Kryminalni apelują do wszystkich osób mających informacje na temat kradzieży bankomatu w Blachowni o zgłaszanie się do Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie (tel. 34 369 12 55), Komisariatu Policji w Blachowni (tel. 34 369 06 10) lub najbliższej jednostki Policji. Można też anonimowo przekazać informacje pod numerem alarmowym 997.

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Region

Na autostradzie też łapią

Jarosław Jędrysiak29 marca 2024

Poprawa na drogach – dobry początek roku

Jarosław Jędrysiak13 marca 2024

Wojsko pojedzie po drogach publicznych

Jarosław Jędrysiak1 marca 2024

Na ekspresówce nadal roboty

Jarosław Jędrysiak15 lutego 2024

Uwaga, oszukują „na Tauron”

Jarosław Jędrysiak15 lutego 2024

Ukrywał się 24 lata, ale w końcu go złapali

Jarosław Jędrysiak7 lutego 2024