Z KRAJU

Tak więźniowie „powitali” mordercę Kristiny! – WIDEO

Źródło: www.se.pl
Tak więźniowie „powitali” mordercę Kristiny! – WIDEO

Zwłoki 10-letniej Kristiny znaleziono w czwartkowe popołudnie, w dniu zaginięcia dziewczynki. Kilka dni później policja schwytała podejrzanego o morderstwo Jakuba A. Mężczyźnie grozi dożywocie. Sąd Rejonowy w Świdnicy skierował go na badania psychiatryczne. Jednak 22-latek trafił również do aresztu. Jak widać na załączonym wideo, nie będzie miał tam lekkiego życia…

Jakub A. usłyszał zarzut zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem, z motywacji zasługującej na szczególne potępienie, ze znieważeniem zwłok, a także zarzut podżegania wcześniej innej osoby do udziału w zabójstwie. – Nasze dotychczasowe ustalenia wskazują, że było to zabójstwo zaplanowane i przygotowywane już od jakiegoś czasu – powiedział Mariusz Pindera z Prokuratury Okręgowej w Świdnicy. Ta zbrodnia wstrząsnęła całą Polską. Słów oburzenia nie szczędził minister sprawiedliwości. – Za ogromną krzywdę dziewczynki należy się tej bestii najsurowszy wymiar kary. Ubolewam, że jeszcze nie weszło w życie bezwzględne dożywocie (…). To ona w moim przekonaniu byłaby sprawiedliwą zapłatą za tak okrutny mord na niewinnej dziewczynce – mówił w sobotę Zbigniew Ziobro.

Tymczasem 22-letni morderca Kristiny jest już w areszcie w Świdnicy. Do sieci trafiło nagranie z doprowadzenia Jakuba A. do aresztu. Autorem filmu jest przypadkowy przechodzeń. Słychać na nim niecenzuralne i drastyczne okrzyki, jak np. „wieszaj się”. Zobaczcie, jak na zabójcę Kristiny zareagowali więźniowie:

Źródło: www.se.pl

Zobacz komentarze (1)

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Z KRAJU

Masz ciekawy temat? Zadzwoń!

Tel. 784 527 273

Więcej w Z KRAJU

Przerażające nagranie z wypadku na drodze do Olsztyna. Ciężarówka zmiażdżyła osobówkę

Ewa Chojnacka28 czerwca 2019

Dominika Fiut ścigana listem gończym

Ewa Chojnacka7 maja 2019

Pijany prowadził Tira. Miał 6 promili!

Ewa Chojnacka25 kwietnia 2019

Zatrzymani członkowie grupy przestępczej zajmującej się wyłudzaniem podatku VAT

Ewa Chojnacka23 kwietnia 2019

Szczury w bakaliach w Biedronce – WIDEO

Ewa Chojnacka13 stycznia 2019

Kierowcy niszczą rogatki i powodują wypadki

Ewa Chojnacka23 kwietnia 2018