klasa okręgowa

Cztery bramki Adama Górskiego

W wygranym 7:1 (4:1) wyjazdowym spotkaniu KS-u Panki z Olimpią Truskolasy cztery bramki zdobył pozyskany przed tegorocznym sezonem z A-klasowej Victorii Żytno Adam Górski.
Cztery bramki Adama Górskiego

PIŁKA NOŻNA. W derbach powiatu kłobuckiego grupy drugiej częstochowsko-lublinieckiej klasy okręgowej Klub Sportowy z Panek 7:1 (4:1) rozgromił w Truskolasach miejscową Olimpię. Dla Panek cztery bramki uzyskał pozyskany przed tegorocznym sezonem z A-klasowej Victorii Żytno Adam Górski, a po jednej zdobyli Krzysztof Małolepszy, Arkadiusz Hyra i Tomasz Pasieka. Honorowe trafienie dla gospodarzy było dziełem Cezarego Tomzińskiego

Komplet sześciu punktów posiada również wicelider, Amator Golce, który po golach Patryka Chajdusia i Denysa Duszkina 2:0 (1:0) wygrał z beniaminkiem Promieniem Glinica. Liswarta Krzepice na wyjeździe 1:1 (wyrównująca bramka Kacpra Nagłowskiego w 85. minucie) zremisowała z MLKS Woźniki, a Pogoń Kamyk 0:1 uległa w Boronowie miejscowej Jedności. W grupie I na prowadzeniu znajduje się beniaminek z Kościelca, który po celnym strzale wprowadzonego w drugiej połowie Michała Gawrona 1:0 (0:0) wygrał z Orłem Kiedrzyn (z 45-letnim Cezarym Mazurkiewiczem w składzie). Sześć punktów posiadają także Gmina Kłomnice i Zieloni Żarki, a po dwa gole zdobyli Bartosz Gliński (Zieloni) i Krzysztof Minor (Sparta). (Sas)

3

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

klasa okręgowa

Masz ciekawy temat? Zadzwoń!

Tel. 34 317-33-23

Więcej w klasa okręgowa

Odblokowany!

Tomasz Nowakowski11 września 2021

Kłobuck miastem lidera

Tomasz Nowakowski4 września 2021

Grady goli w Pankach

Tomasz Nowakowski7 maja 2021

Pewne wygrane KS-u Panki i Amatora Golce

Stanisław Wrzesiński31 lipca 2020