Wręczyca

Medale za 50 lat razem

Złote gody obchodzono wspólnie.
Medale za 50 lat razem

JUBILEUSZ. Obchody złotych godów w oficjalnej formie wiążą się z wręczeniem jubilatom medali za długoletnie pożycie małżeńskie. 7 sierpnia dokonał tego wójt Tomasz Osiński. Podczas spotkania wręczono też kwiaty i listy gratulacyjne. W tym wsparli wójta inni lokalni wysocy urzędnicy i samorządowcy. (jar)

ZŁOTE GODY OBCHODZILI:
Bolinger Ryszard i Danuta; Chyra Eugeniusz i Elżbieta; Czapnik Eugeniusz i Wiesława; Depta Zygmunt i Stanisława; Dędek Bogdan i Danuta; Dziewierczak Mirosław i Józefa; Frach Janusz i Krystyna; Gadzinowski Marian i Grażyna; Gębuś Bolesław i Bernardyna; Grzyb Józef i Lila; Hyra Jan i Leokadia; Jakubowski Henryk i Wanda; Jelonek Henryk i Elżbieta; Jelonek Henryk i Aleksandra; Kała Adam i Bronisława; Kała Józef i Teresa; Knop Tadeusz i Gertruda; Krawczyk Henryk i Lucyna; Krawczyk Stanisław i Gertruda; Langner Władysław i Teresa; Lisek Kazimierz i Danuta; Lizurej Marian i Krystyna; Matyja Marian i Danuta; Matysiak Zygmunt i Teresa; Ogrodnik Stanisław i Halina; Pach Alojzy i Pelagia; Parkitny Krzysztof i Henryka; Praski Wiesław i Krystyna; Pytel Jan i Jadwiga; Reszka Mirosław i Marianna; Reszka Mirosław i Marianna; Szymański Tomasz i Zofia; Stawarz Marian i Teresa; Wach Mieczysław i Krystyna; Włodarek Stanisław i Genowefa; Wystup Józef i Alfreda; Zmorek Edward i Marianna.

Masz ciekawy temat? Napisz do nas list!
Chcesz, żebyśmy opisali Twoją historię albo zajęli się jakimś problemem? Masz ciekawy temat? Napisz do nas! Listy od czytelników już wielokrotnie nas zainspirowały, a na ich podstawie powstały liczne teksty.

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wręczyca

Masz ciekawy temat? Zadzwoń!

Tel. 514 786 400

Więcej w Wręczyca

Wpuść montera

Jarosław Jędrysiak3 marca 2024

Środki dla szkolnych bibliotek

Jarosław Jędrysiak8 lutego 2024

Strażacy i samorządy ponad granicami

Jarosław Jędrysiak6 lutego 2024

Znęcał się nad żoną

Jarosław Jędrysiak28 listopada 2023

Wręczyckie złote gody

Jarosław Jędrysiak3 lipca 2022

Już podano wakacyjne dyżury przedszkoli

Jarosław Jędrysiak1 maja 2022