Waleńczów

Zderzyli się czołowo osobówkami

Policja bada przyczyny wypadku, do którego doszło na drodze krajowej w Waleńczowie. Jedna z osób podróżujących autami, które brały udział w wypadku, trafiła do szpitala.
Zderzyli się czołowo osobówkami

POLICJA. W sobotę w Waleńczowie na ulicy Częstochowskiej doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych, volkswagena i skody. W wyniku zderzenia jedna osoba została z miejsca wypadku zabrana do szpitala w Częstochowie

Do wypadku na głównej drodze powiatu doszło 13 sierpnia około godziny 13.25. Policja, której wypadek zgłoszono, skierowała pilnie do Waleńczowa funkcjonariuszy z drogówki. To oni wstępnie ocenili przyczyny zderzenia aut.
– Policjanci wstępnie ustalili, że jadąca w kierunku Krzepic osobową skodą 64-letnia kobieta z nieustalonej przyczyny przyjechała przez oś jezdni, po czym uderzyła w bok volkswagena passata, którym kierował 22-latek. Zarówno kobieta kierująca skodą, jak i kierowca volkswagena są mieszkańcami powiatu kłobuckiego, oboje byli trzeźwi – podaje p.o. rzecznika kłobuckiej policji, asp. Kamil Raczyński.
Skutki kolizji aut wykraczają niestety poza uszkodzenia obu pojazdów.
– Na skutek zdarzenia obrażeń ciała doznała 31-letnia pasażerka passata, która została zabrana do częstochowskiego szpitala na szczegółowe badania. Sprawa zajmują się teraz policjanci z kłobuckiej komendy, natomiast po uzyskaniu precyzyjnych informacji na temat tego, jakich obrażeń doznała poszkodowana, sprawa będzie zakwalifikowana jako wypadek lub jako kolizja drogowa – dodaje Raczyński. (jar)

Masz ciekawy temat? Napisz do nas list!
Chcesz, żebyśmy opisali Twoją historię albo zajęli się jakimś problemem? Masz ciekawy temat? Napisz do nas! Listy od czytelników już wielokrotnie nas zainspirowały, a na ich podstawie powstały liczne teksty.

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Waleńczów

Masz ciekawy temat? Zadzwoń!

Tel. 514 786 400

Więcej w Waleńczów

Umowa na drogę podpisana

Jarosław Jędrysiak22 października 2023

Jechała zygzakiem. Znalazł się ktoś, kto na to nie pozwolił

Marcin Syguda18 grudnia 2022

Jak rozpoznać, że dziecko bierze narkotyki?

Jarosław Jędrysiak23 maja 2022

Dostali miejsce do rekreacji

Jarosław Jędrysiak23 lutego 2022

Dzielnicowy zatrzymał pijanego kierowcę

Jarosław Jędrysiak12 listopada 2021

840 tysięcy, by wreszcie mieli wodę

Jarosław Jędrysiak22 czerwca 2020