Region

Wspólnie dla bezdomnych zwierząt

Wspólnie dla bezdomnych zwierząt

Międzynarodowy Dzień Bezdomnych Zwierząt przypadający 20 sierpnia to doskonała okazja by zwrócić uwagę na sytuacje zwierząt, które z różnych przyczyn pozbawione zostały opieki człowieka. Dlatego z tej okazji Stowarzyszenie Wspólnie dla Częstochowy postanowiło z karmą i innymi prezentami odwiedzić częstochowskie schornisko znajdujące się przy ulicy Gilowej.

Już po raz kolejny zwracamy uwagę na problem bezdomności zwierząt oraz na różne formy pomocy, które można udzielić takim zwierzakom. Jako Stowarzyszenie reguralnie dostarczamy karmę dobrej jakości, organizując wcześniej jej zbiórki i informując o możliwości adopcji psiaków oraz kotów ze schroniska. Pracownicy na miejscu chętnie opowiadają o ich domownikach oraz pomagają wybrać wymarzonego przyjaciela. – wyjaśnia członek stowarzyszenia

Jeśli nie możemy adoptować psa lub kota , wciąż możemy im pomóc. Na stronie częstochowskiego schroniska istnieje możliwość wirtualnej adopcji – wybierając zwierzaka co miesiac wpłacamy określoną kwotę na utrzymanie psa lub kota, który dzięki naszej pomocy będzie miał zapewnione jak najlepsze warunki. Wpłat na rzecz częstochowskiego schroniska można dokonywać również na wskazany nr bankowy znajdujący się na https://schroniskoczestochowa.pl/ .

Międzynarodowy Dzień Bezdomnych Zwierząt to dobry moment by przypomnieć o potrzebach zwierzaków, ale Stowarzyszenie zachęca by nie czekać na święto z pomocą. Stowarzyszenie Wspólnie dla Częstochowy już po raz kolejny zorganizowało tego typu akcję łacząc realną pomoc z edukacją.

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Region

Masz ciekawy temat? Zadzwoń!

Tel. 509 876 258

Więcej w Region

Jest więcej policjantów

Jarosław Jędrysiak5 czerwca 2024

Przestępcy przemycali ludzi do Niemiec

Jarosław Jędrysiak25 kwietnia 2024

Na autostradzie też łapią

Jarosław Jędrysiak29 marca 2024

Poprawa na drogach – dobry początek roku

Jarosław Jędrysiak13 marca 2024

Wojsko pojedzie po drogach publicznych

Jarosław Jędrysiak1 marca 2024

Na ekspresówce nadal roboty

Jarosław Jędrysiak15 lutego 2024