Kłobuck, powiat

SPOTKANIE BIZNESOWE DLA PRZEDSIĘBIORCÓW

UM Kłobuck
SPOTKANIE BIZNESOWE DLA PRZEDSIĘBIORCÓW

W dniu wczorajszym odbyło się spotkanie biznesowe dla przedsiębiorców z Gminy Kłobuck i okolic! Spotkanie zostało zorganizowane w ramach współpracy Partnerskich Klubów Biznesu i Fundacji ESPA z Gminą Kłobuck.
Spotkanie poprowadził Prezes Zarządu PKB – Radosław Rogiewicz wraz z Przewodniczącym Rady Fundacji ESPA – Norbertem Palimąka oraz Burmistrzem Kłobucka Jerzym Zakrzewskim. Obecny był również Koordynator PKB Częstochowa Dariusz Barciś. Przedstawili oni korzyści wynikające ze współpracy z Partnerskimi Klubami Biznesu, które ułatwiają i pomagają w zawieraniu nowych biznesowych relacji, skracają dystans pomiędzy firmami. Podczas spotkania omówiono również bieżącą sytuację w mieście i możliwości dla przedsiębiorców z ramienia Gminy Kłobuck.
Był również czas na rozmowy biznesowe, podczas których każda z firm miała możliwość przedstawienia się i zaprezentowania się oraz nawiązania skutecznych kontaktów biznesowych.
Przedsiębiorcy zdobyli wiedzę w jaki sposób skutecznie można zwiększyć sprzedaż swoich produktów lub usług, poznali metody, które pozwolą zmniejszyć koszty prowadzonej działalności, otrzymali możliwość zareklamowania swojej firmy innym przedsiębiorcom, dzięki czemu każda z firm będzie miała szanse pozyskać nowych kontrahentów.
W spotkaniu wzięło udział wielu gości z terenu Gminy Kłobuck, ale nie tylko, pojawili się również przedstawiciele z innych gmin oraz z Czech.
Mamy nadzieję, że każdemu, kto wziął udział w spotkaniu udało się nawiązać dużo ciekawych kontaktów biznesowych.

W spotkaniu uczestniczyli również przedstawiciele klubów sportowych z terenu gminy, którzy zgłosili chęć pozyskania darmowego sprzętu sportowego dla dzieci i młodzieży zrzeszonych w klubach od Fundacji ESPA. Oficjalne wręczenie odbyło się na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kłobucku. Fundacja okazała się być bardzo hojna i przekazała sprzęt firmy Adidas wartości około 130 tyś zł.

Partnerskie Kluby Biznesu to organizacja zrzeszająca kilkanaście klubów biznesu z Polski oraz z Czech, w których działa około tysiąca przedsiębiorców reprezentujących różne branże. Na co dzień pomagają swoim klubowiczom w nawiązywaniu nowych kontaktów, a także w pozyskiwaniu kapitału i inwestorów. W czasie moderowanych spotkań ich uczestnicy mogą się poznać i porozmawiać o współpracy.
Fundacja ESPA, powstała w 1993 roku i zajmuje się przede wszystkim niesieniem pomocy humanitarnej oraz wspieraniem edukacji młodego pokolenia. W 2019 roku fundacja przekazała dzieciom z różnych klubów sportowych sprzęt o  wartości  7 mln zł.  Działa na rynku polskim od 28 lat. To miejsce dla każdego, bez względu na pochodzenie czy status społeczny. Główne zadanie Fundacji to rozbudzenie w młodych ludziach chęci do wszechstronnego rozwoju. Fundacja edukuje, rozwija, motywuje młode pokolenie do zmiany stylu życia. Wspiera dzieci i młodzież na terenie Polski, ale także na Filipinach, gdzie prowadzi Akcję „Adopcji serca”. Fundacja ESPA to wsparcie, wiedza i pomoc

Dziękujemy za okazane wsparcie, dzięki pomocy Partnerskich Klubów Biznesu i Fundacji ESPA będą mogły być realizowane przedsięwzięcia i inicjatywy na rzecz rozwoju sportu dzieci i młodzieży, zrzeszonych w  klubach sportowych działających na terenie Gminy Kłobuck.

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kłobuck, powiat

Masz ciekawy temat? Zadzwoń!

Tel. 784 527 273

Więcej w Kłobuck, powiat

Księgi wieczyste z Kłobucka do Częstochowy?

Jarosław Jędrysiak21 grudnia 2023

Centra przesiadkowe – ważny krok do przodu w zakresie komunikacji lokalnej

Jarosław Jędrysiak26 sierpnia 2023

Świętowaliśmy rocznicę konstytucji

Jarosław Jędrysiak7 maja 2022

Podpisanie umów na przebudowę dróg gminnych

Marcin Syguda22 kwietnia 2022

Wsparcie dla goszczących uchodźców

Jarosław Jędrysiak31 marca 2022

Dzień Kobiet

Marcin Syguda8 marca 2022