Kłobuck, powiat

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2020/2021

UM Kłobuck
ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2020/2021

Dziś dyrektorzy wszystkich szkół uroczyście zainaugurowali nowy rok szkolny. Uczniów oprócz nowego planu zajęć, czeka w szkołach jeszcze kilka nowości. W związku z trwającą pandemią COVID-19 rozpoczynamy go w sposób inny niż dotychczas, ponieważ obowiązują nas liczne ograniczenia. Placówki zobowiązane są do przestrzegania reżimu sanitarnego obowiązującego w całym kraju, a w szczególności w obiektach użyteczności publicznej.

Życzymy Państwu – rodzicom i uczniom zdrowego, bezpiecznego i udanego dla nas wszystkich roku szkolnego 2020/2021. Pamiętajmy o stosowaniu się do wytycznych sanitarnych wdrożonych przez dyrektorów szkół i przedszkoli, to nasza społeczna odpowiedzialność.

Burmistrz Kłobucka Jerzy Zakrzewski wziął udział w rozpoczęciu roku szkolnego w Szkole Podstawowej nr 2 im. A. Mickiewicza w Kłobucku oraz w Zespole Szkolno-Przedszkolnym im. gen. J. Bema w Kamyku, odwiedził również uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 im. W. Sebyły w Kłobucku. Podczas uroczystości burmistrz podziękował ustępującym dyrektorom Szkoły Podstawowej nr 2 w Kłobucku oraz Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Kamyku, Pani Bożenie Rumin i Halinie Wróbel oraz wręczył akty powołania nowym dyrektorom Pani Wioletcie Skoczylas i Barbarze Jurze.

2 komentarze

2 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kłobuck, powiat

Masz ciekawy temat? Zadzwoń!

Tel. 784 527 273

Więcej w Kłobuck, powiat

Księgi wieczyste z Kłobucka do Częstochowy?

Jarosław Jędrysiak21 grudnia 2023

Centra przesiadkowe – ważny krok do przodu w zakresie komunikacji lokalnej

Jarosław Jędrysiak26 sierpnia 2023

Świętowaliśmy rocznicę konstytucji

Jarosław Jędrysiak7 maja 2022

Podpisanie umów na przebudowę dróg gminnych

Marcin Syguda22 kwietnia 2022

Wsparcie dla goszczących uchodźców

Jarosław Jędrysiak31 marca 2022

Dzień Kobiet

Marcin Syguda8 marca 2022