Kłobuck, powiat

Koronowirus. Urząd w Kłobucku wprowadza zmiany w funkcjonowaniu.

https://www.facebook.com/gminaklobuck/
Koronowirus. Urząd w Kłobucku wprowadza zmiany w funkcjonowaniu.

Urząd Miejski w Kłobucku mając na uwadze zasady zapobiegania i przeciwdziałania rozpowszechnianiu się wirusa COVID – 19 informuje, iż od dnia 16 marca 2020 roku do dnia 25 marca 2020 roku budynek Urzędu zostaje zamknięty dla interesantów, natomiast nie przerywa pracy.

Kontakt z urzędnikami jest możliwy przede wszystkim elektronicznie lub telefonicznie. Działa poczta elektroniczna oraz będzie odbierana poczta tradycyjna. Zachęcamy do załatwiania spraw przez profil zaufany. Osoby, które go nie mają, mogą go potwierdzić za pośrednictwem bankowości elektronicznej, bez konieczności wizyty w urzędzie. Ta metoda pozwala wszcząć każdą sprawę, a także składać pisma i większość wniosków wraz z załącznikami. Skargi i interwencje można zgłaszać także mailem. Pisma będzie można również złożyć w wystawionej przed Urząd skrzynce.

Do urzędu wpuszczani będą jedynie pracownicy.

Interesanci będą przyjmowani tylko w wybranych przypadkach (m.in. w sprawach związanych z aktami zgonu), po wcześniejszym telefonicznym umówieniu daty i godziny w wyznaczonych miejscach, w budynkach Urzędu Miejskiego przy ul. 11 Listopada 6 i ul. Zamkowej 12 w Kłobucku.

Kasa Urzędu Miejskiego będzie nieczynna. Płatności z tytułu zobowiązań podatkowych można dokonywać w formie elektronicznej.

Wszelkich informacji można zasięgnąć po numerem telefonu (34) 3100150 w godzinach pracy urzędu lub pod adresem sekretariat@gminaklobuck.pl.
Wykaz telefonów poszczególnych wydziałów dostępny jest w biuletynie informacji publicznej Gminy Kłobuck w zakładce Kontakt https://bip.gminaklobuck.pl/urzad_miejski/kontakt.html

(red.)

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kłobuck, powiat

Masz ciekawy temat? Zadzwoń!

Tel. 784 527 273

Więcej w Kłobuck, powiat

Księgi wieczyste z Kłobucka do Częstochowy?

Jarosław Jędrysiak21 grudnia 2023

Centra przesiadkowe – ważny krok do przodu w zakresie komunikacji lokalnej

Jarosław Jędrysiak26 sierpnia 2023

Świętowaliśmy rocznicę konstytucji

Jarosław Jędrysiak7 maja 2022

Podpisanie umów na przebudowę dróg gminnych

Marcin Syguda22 kwietnia 2022

Wsparcie dla goszczących uchodźców

Jarosław Jędrysiak31 marca 2022

Dzień Kobiet

Marcin Syguda8 marca 2022