Humor

Satyra nie tylko polityczna

Satyra nie tylko polityczna


Komendant Powiatowy Policji w Kłobucku złożyła pracownikom cywilnym podziękowania za codzienne zaangażowanie, rzetelność i wysiłek wkładany w sprawne funkcjonowanie jednostki, a także wręczyła wyróżnienia.
Wyróżnienia dla pracowników polegały na dodatkowych dniach wolnych od pracy. I tak dla przykładu Wojtek spod dwójki dostał 14 dni urlopu, w tym 2 dni płatne. Mariola z jedenastki dostała 33 dni urlopu, w tym jeden płatny. A Wojtek spod czwórki dostał pół roku wolnego w pełni płatne i dodatkowo premię 500 zł za to, aby do komendy nie dzwonił w czasie urlopu.


Szpital w Kłobucku ma upaść. Starostwo i ZOZ uspakaja, że jeśli upadnie, to nie tak od razu. Zapytaliśmy starosty, co dalej będzie ze szpitalem. Otrzymaliśmy oświadczenie: „Panie redaktorze. Może i nasz szpital ma kłopoty, ale kto ich dziś nie ma. A pan wie, jakie kłopoty mają szpitale na Ukrainie? Tam też upadają. Nawet jeśli nasz szpital padnie, to najpierw będzie upadłość, później dopiero komornik, później licytacja majątku, a na koniec sytuacja może ulec zmianie i na nowo go otworzymy z nowo zakupionymi sprzętami. Proszę spać spokojnie tak jak ja śpię. Starosta”.


Kłobuck. Lodowiska nie będzie. Burmistrz Zakrzewski tak zarządził. On na łyżwach nie jeździ więc i mieszkańcy nie muszą. A poza tym jest taki pomysł burmistrza, że jak będą mocne mrozy, to zalew na Zakrzewie zamarznie i sobie tam mogą wszyscy jechać pojeździć. Lodowisko ma zostać wystawione na sprzedaż w styczniu na OLX. Cena wywoławcza to 12 tys złotych z transportem.


Pracownicy socjalni z okazji swojego święta zostali odwiedzeni przez burmistrza i wice burmistrz Sylwię Piątkowską. Z okazji ich święta otrzymali czekoladki z napisem „Merci”. Czekoladki zostały zakupione na fakturę na urząd z odroczonym terminem płatności na 30 dni. Burmistrz i wiceburmistrz mieli je zakupić za swoje pieniądze, ale jak tłumaczą – jest kryzys i im ledwo starcza do pierwszego.


Policjanci znów podglądali pieszych i kierowców. Kłobucka drogówka prowadziła działania „Bezpieczny pieszy”. Wszystko zastało nakręcone kamerką 4K ultra HD i zostanie opublikowane na serwisie YouTube oraz na profilu policji 6 grudnia o godzinie 12.00. Każdy, kto się na filmie rozpozna i łamał na nim przepisy, a jednocześnie sam się zgłosi na policję, zostanie tylko pouczony i puszczony wolno. Osoby, które będą się chciały zgłosić dobrowolnie, proszone są o przybycie w godzinach 18.30 – 23.30 na komisariat policji w Rawie Mazowieckiej.

Napisał Konrad Ziębicki

Dziś bez komentarza bo to byłoby już pastwienie się.

Zobacz komentarze (1)

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Humor

Masz ciekawy temat? Zadzwoń!

Tel. 509 876 258

Więcej w Humor

Satyra nie tylko polityczna

Marcin Syguda3 stycznia 2023

Satyra nie tylko polityczna

Marcin Syguda13 grudnia 2022

Satyra nie tylko polityczna

Marcin Syguda4 grudnia 2022

Satyra nie tylko polityczna

Marcin Syguda13 listopada 2022

Satyra nie tylko polityczna

Redakcja25 maja 2022

Satyra nie tylko polityczna

Redakcja27 marca 2022