Humor

Satyra nie tylko polityczna

Satyra nie tylko polityczna


W dniu 7 grudnia odbyło się oficjalne otwarcie sali gimnastycznej na Zagórzu w Kłobucku. Otwierał ją starosta Henryk. Otwarcie miało się odbyć 6 grudnia, ale się Mikołaj nie zgodził, aby przyjechać bo miał w tym dniu inne plany. Niestety nie obyło się bez wpadek bowiem drzwi wejściowo-wyjściowe zacięły się podczas otwierania i goście musieli czekać w specjalnie podstawionych autobusach na zewnątrz budynku. Udało się je otworzyć klucznikowi po półtorej godziny. Na ten czas do autobusów dostarczana była ciepła kawa, herbata i pączki z Biedronki.


Jeszcze chwilę o otwarciu sali gimnastycznej na Zagórzu w Kłobucku. Na otwarciu byli wszyscy ważni i był też burmistrz Krzepic. Burmistrz był zachwycony. Poprosił starostę o kontakt do projektanta ponieważ planuje taką sale pobudować w strefie ekonomicznej w Krzepicach. Tej która oficjalnie jest, ale jakby jej nie było.


Na otwarciu sali gimnastycznej miał być również obecny naczelnik Maciej Biernacki, pseudonimem w internecie – Biernat. Niestety akurat wtedy uciekał przed pościgiem policyjnym i znalazł się w miejscu w którym wcześniej nie był i nie dał rady dojechać bo się zgubił. Ale obiecał, że dojedzie za rok na rocznicę. Może nawet saniami bo robi kartę woźnicy.


Lodowisko jednak będzie działało. Burmistrz Jerzy Zakrzewski postanowił zrobić na złość wszystkim, którzy lodowiska nie chcieli czyli pani wiceburmistrz oraz Jackowi Krakowianowi. Wkrótce odbędzie się oficjalne otwarcie na którym oficjalnie pojawi się pierwsza para z Miedźna, która wykona pierwszy ślizg przy otwartych drzwiach lodowiska. Wszystko nagra TV Baran wspierana finansowo przez Gminę Kłobuck oraz starostwo powiatowe w Kłobucku.


W styczniu minie naszą planetę asteroida o nazwie Ministrant. Będzie miała prędkość porównywalną do prędkości światła. W tym dniu światła w Gminie Lipie zostaną wyłączone ponieważ asteroida i tak oświetli gminę. Świecił się będzie tylko budynek gminy, ale to dlatego, że Gmina zakupiła oświetlenie świąteczne na baterie i nikt w nocy nie będzie specjalnie przychodził tego wyłączać. Co najwyżej wyłonczać.

Napisał Konrad Ziębicki


W Kłobucku na Zagórzu otwarto sale gimnastyczną. W Styczniu głosowanie nad oficjalnym patronem. Zostanie nim albo Kiepura, albo Gmitruk. Zakłady można obstawić w internecie. Na Gmitruka każda złotówka jest warta tyle ile jego kariera polityczna.

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Humor

Masz ciekawy temat? Zadzwoń!

Tel. 509 876 258

Więcej w Humor

Satyra nie tylko polityczna

Marcin Syguda3 stycznia 2023

Satyra nie tylko polityczna

Marcin Syguda4 grudnia 2022

Satyra nie tylko polityczna

Marcin Syguda27 listopada 2022

Satyra nie tylko polityczna

Marcin Syguda13 listopada 2022

Satyra nie tylko polityczna

Redakcja25 maja 2022

Satyra nie tylko polityczna

Redakcja27 marca 2022