Humor

Satyra nie tylko polityczna

Satyra nie tylko polityczna


Skontaktowaliśmy się ostatnio z pierwszą parą w Miedźnie. Kontakt jak zawsze nie należał do najmilszych i nic w tym temacie ze strony gminy się nie zmienia odkąd zmieniła się władza. Kontaktowaliśmy się z pytaniem czy wójt będzie chciał złożyć życzenia swoim mieszkańcom na łamach gazety. Właściwie nasz kontakt zawsze wygląda tak samo, że pierwsza dama odpowiada, że nie są zainteresowani, aby mieszkańcy przeczytali życzenia, bo to nie pierwsze i nie ostatnie święta więc może złoża je za kilka lat. W każdym bądź razie Wesołych świąt dla mieszkańców Gminy Miedźno.


Jest jeszcze jedna gmina w powiecie, ale to już ostatnia, która nie che, aby mieszkańcy życzenia przeczytali w gazecie. Oni podobno uważają, że lepiej przeczytać w święta Pana Tadeusza niż życzenia. Kontaktowaliśmy się z Panią sekretarz, ale udawała, że przez 3 tygodnie szuka wójta, aby ten podjął decyzję o zamieszczeniu życzeń. Tuż przed wydaniem nie odbierała telefonu od redakcji i tylko zgłaszała się jej poczta z nagraniem – dżingo bels, dżingo bels pa pa pa pa pa. My tez dżingo bels pani sekretarz.


Ktoś zabił dechami okna i drzwi Panu Pawłowi w jego domu w gminie Popów. Cała afera zrobiła się po tym jak do nas z tym tematem zadzwonił. Policja wstępnie odmówiła aresztowania osób winnych zabicia dechami,a le po naszym materiale aresztowano dwóch mieszkańców gminy Poczesna i jednego z gminy Wejherowo z powiatu Olsztyńskiego. Ten ostatni podobno kupił płyty którymi zabito drzwi i ona, a pozostał dwójka tylko docinała materiał na miejscu. Całą sprawa został opisana ana tablicy ogłoszeń starostwa powiatowego w Kłobucku i będzie tam wisiała do 4 stycznia. Każdy kto chce pomóc Panu Pawłowi może wrzucać datki do skrzynki na schodach starostwa do 14 lutego lub do wyczerpania zapasów.


W Kłobucku niedługo nastąpi otwarcie sklepu sieci Lidl. Dowiedzieliśmy się, że nastąpi to zaraz po świętach, a tuż przed nowym rokiem. W tych dniach do każdej zakupionej flaszki za minimum pindziesiąt złotych, kolejne cztery będą za pół ceny lub przepita gratis. Do wyboru jako przepita proponowany jest sok z buraka lub kiszonej kapusty. To nie wszystko bo jest jeszcze jedna przewidziana promocja. Każdy kto kupi minimum dwanaście litrów mleka 3,5%, będzie mógł sam wydoić krowę podstawioną na parking Lidla tuż obok paczkomatu. Mleko będzie można wywieź, albo we wiadrze, albo w szklankach z huty szkła Krosno.

Napisał Konrad Ziębicki.

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Humor

Masz ciekawy temat? Zadzwoń!

Tel. 509 876 258

Więcej w Humor

Satyra nie tylko polityczna

Marcin Syguda13 grudnia 2022

Satyra nie tylko polityczna

Marcin Syguda4 grudnia 2022

Satyra nie tylko polityczna

Marcin Syguda27 listopada 2022

Satyra nie tylko polityczna

Marcin Syguda13 listopada 2022

Satyra nie tylko polityczna

Redakcja25 maja 2022

Satyra nie tylko polityczna

Redakcja27 marca 2022