Internet bez przemocy – Gazeta Kłobucka
Wręczyca Wielka

Internet bez przemocy

Konkurs służył upowszechnianiu świadomości niebezpieczeństw, które mogą czyhać w internecie na nie dość ostrożnych.
SP WRĘCZYCA WIELKA
Internet bez przemocy

KONKURS. 13 marca w Szkole Podstawowej im. A. Mickiewicza we Wręczycy Wielkiej podsumowano gminny konkurs, w którym w formie prezentacji multimedialnych poświęcano uwagę bezpieczeństwu w internecie

I Gminny Konkurs Komputerowy na Prezentację Multimedialną „Jak być bezpiecznym w Internecie?” wpisany został w projekt profilaktyczny pod nazwą: „Bezpieczny Internet – Stop Cyberprzemocy”. W konkursowych prezentacjach poruszano więc kwestie granic prywatności w internecie, wiarygodności informacji w sieci, bezpieczeństwa w kontakcie z innymi i przemocy, na którą można być narażonym, będąc online. W 27 zgłoszonych pracach jury oceniało oryginalność ujęcia tematu, czytelność prezentacji i jej walory graficzne i multimedialne. Najlepszym przyznano nagrody. W ich przygotowaniu wydatnie pomogła GKRPA we Wręczycy.

Nieco wcześniej w szkole odbył się też apel pod hasłem „Bezpieczni w Internecie”. Młodzież namawiała tu do rozsądnego korzystania z technik multimedialnych. Koordynatorami projektu są: dyrektor Danuta Lamik oraz informatyczki: Anna Matysiak i Ewa Najda-Sikorska. (jar)

LAUREACI KONKURSU NA PREZENTACJĘ

Klasy IV-VI: 1) Oliwier Flak /SP Węglowice/ i Marcelina Arendt /SP Wręczyca Wielka/; 2) Kinga Pasieka /SP Wręczyca Wielka/; 3) Adam Pach /SP Truskolasy/ i Mikołaj Matuszczyk /SP Wręczyca Wielka/.

Klasy VII, II i III: 1) Igor Bień /SP Wręczyca Wielka/; 2) Martyna Kudła /SP Truskolasy/ i Julia Paturej /SP Wręczyca Wielka/; 3) III miejsce: Eryk Lizurej /SP Truskolasy/; wyróżnienie: Kacper Olszewski i Jan Kubat /ZSP Kalej/.

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wręczyca Wielka

Masz jakieś pytanie lub problem dotyczący naszego Tygodnika? Skontaktuj się z naszym biurem! Tel. 34 317-33-23

Więcej w Wręczyca Wielka

promo

Promowali bezpieczeństwo

Jarosław Jędrysiak21 sierpnia 2018
pedzil

Pędziła ponad setką

Jarosław Jędrysiak19 sierpnia 2018
radf

Radny Krawczyk dalej najbogatszy

Jarosław Jędrysiak9 sierpnia 2018
rte

Bezpłatne badania mammograficzne dla kobiet w wieku 50-69

Ewa Chojnacka25 lipca 2018
przed

Przedszkolaki pięknie śpiewają

Jarosław Jędrysiak27 maja 2018
walnal

Wyprzedzał i walnął w drzewo

Jarosław Jędrysiak26 maja 2018